Informacje o inwestycji

Nowoczesny kompleks czterech apartamentowców usytuowanych bezpośrednio nad morzem.

W I etapie inwestycji wybudowaliśmy 77 apartamentów o zróżnicowanej powierzchni od 20 do 70 m². Inwestycja charakteryzować się będzie nowoczesną architekturą z funkcjonalnie i przestronnie zaprojektowanymi wnętrzami. Każdy z apartamentów będzie posiadać własny balkon/loggię lub taras. Na dachach budynków zlokalizowane zostaną tarasy wypoczynkowe z widokiem na morze.

59 miejsc w garażu podziemnym

31 miejsc postojowych zewnętrznych. Brama wjazdowa na pilota

24h recepcja i monitoring

Do dyspozycji gości będzie 24 godzinna recepcja

Etap I inwestycji

W październiku 2017 roku rozpoczęliśmy prace budowlane I etapu inwestycji polegające na budowie budynków nr 1 i 2. Po zakończeniu stanów surowych przystąpiliśm do budowy kolejnego etapu inwestycji, który obecnie wprowadziliśmy do sprzedaży. Dzięki takiej organizacji prac pierwsi nabywcy unikną nieprzyjemnośći związanych z pracami budowlanymi prowadzonymi w otoczeniu. Zakończenie prac budowlanych II etapu planujemy w IV kw. 2020 roku.

Teren inwestycji zostanie całkowicie ogrodzony, z bramami wjazdowymi na pilota. Cześci wspólne pomiędzy budynkami zostaną starannie zagospodarowane zielenią i elementami małej architektury.

Lokale zostaną wykończone w standardzie pod klucz.
Oferta apartamentów w sprzedaży

Wypoczywaj nad morzem przez cały rok

Rewal - Bałtyk

Z roku na rok morze bałtyckie jest coraz częściej wybieranym miejscem podróży przez polskich i zagranicznych turystyów. Apartamenty zlokalizowane są w zachodniej części Rewala. Jest to przede wszystkim spokojne i urokliwe miejsce, pozbawione miejskiego gwaru, z którego w ciągu chwili może dojść na piaszczystą plażę...

Spotkanie w Rewalu na terenie inwestycji

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego celem umówienia terminu spotkania - 608-768-505, 577-272-000

Zobacz układy

Zapoznaj się z ofertą apartamentów dostępnych na inwestycji

przejdź