Informacje o inwestycji

Nowoczesny kompleks czterech apartamentowców usytuowanych bezpośrednio nad morzem.

W I etapie inwestycji wybudowaliśmy 77 apartamentów o zróżnicowanej powierzchni od 20 do 70 m². Inwestycja charakteryzuje się nowoczesną architekturą z funkcjonalnie i przestronnie zaprojektowanymi wnętrzami. Każdy z apartamentów będzie posiadać własny balkon/loggię lub taras. Na dachach budynków zlokalizowane zostaną tarasy wypoczynkowe z widokiem na morze.

59 miejsc w garażu podziemnym

31 miejsc postojowych zewnętrznych. Brama wjazdowa na pilota

Recepcja i monitoring

Do dyspozycji gości będzie udostępniona recepcja

Etap I inwestycji

We wrześniu 2019 roku zakończylismy prace budowlane I etapu inwestycji polegające na budowie budynków nr 1 i 2. Po zakończeniu stanów surowych przystąpiliśmy do budowy kolejnego etapu inwestycji. Dzięki takiej organizacji prac pierwsi nabywcy unikną nieprzyjemnośći związanych z pracami budowlanymi prowadzonymi w otoczeniu. Zakończenie prac budowlanych II etapu planujemy w IV kw. 2020 roku.

Teren inwestycji zostanie całkowicie ogrodzony, z bramami wjazdowymi na pilota. Cześci wspólne pomiędzy budynkami zostaną starannie zagospodarowane zielenią i elementami małej architektury.

Lokale zostaną wykończone w standardzie pod klucz.
Oferta apartamentów w sprzedaży

Wypoczywaj nad morzem przez cały rok

Rewal - Bałtyk

Z roku na rok morze bałtyckie jest coraz częściej wybieranym miejscem podróży przez polskich i zagranicznych turystyów. Apartamenty zlokalizowane są w zachodniej części Rewala. Jest to przede wszystkim spokojne i urokliwe miejsce, pozbawione miejskiego gwaru, z którego w ciągu chwili może dojść na piaszczystą plażę...